Webové stránky

Vaše tvář na internetu...

V dnešní době se žádná firma neobejde bez webových stránek, které ukazují jméno a nabídku pod pouhým linkem v prohlížeči. Náš team Vám vytvoří web na míru, se kterým se rádi pochlubíte.


Klademe důraz na kvalitu a jedinečnost. Snažíme se aby každý projekt byl zakončen vzájemnou spokojeností. Proto vždy preferujeme osobní / online schůzka před zahájením každého projektu. Webové stránky, které zaujmou na první pohled, to je to co nabízíme.


Věděli jste že, webové stránky obvykle zaujmou za 10 vteřin, naše to zvládnou už za 5.

Kroky naší spolupráce...

Vytyčení cíle projektu

Domluvíme se na první schůzce, na které vytyčíme cíl projektu.  Seznámíte nás s Vaší představou a najdeme termín následující schůzky.

předložení náčrtu

Seznámíme Vás s náčrty, které jsme vytvořili a upravíme je podle Vašich požadavků. Předložíme cenovou nabídku a domluvíme se na termínu pro prezentaci návrhu.

vývoj a tvorba webu

Po schválení předložených návrhů začneme okamžitě pracovat na vývoji a tvorbě. Většinou následuje realizační schůzka, kde Vás obeznámíme s téměř hotovou prací, bude prostor pro detailní úpravy, či malé změny v projektu.

předání hotové práce

Hlavním výstupem jsou Vaše nové webové stránky, zveřejněné či připravené k okamžité publikaci

Naše práce...

Nechcete kupovat zajíce v pytli?
U nás si můžete kvalitu ověřit na vlastní oči. Podívejte se na námi vytvořené projekty, které máme již úspěšně za sebou…

Vyznáme se a pracujeme s...

Cenová nabídka...

Každý web je jiný a každý klient má jiné nároky, proto cenu dopředu nelze přesně určit, pouze se domluvíme na bližším cenovém rozpětí.

Jak probíhá platba?

První platba...

Probíhá mezi druhou a třetí schůzkou, po shodě na náčrtech.

Druhá platba...

Proběhne po zakomponování úprav a schválení návrhu webu.

Třetí platba...

Uskuteční se po odevzdání finální verze projektu.