O nás

ProXEY, víc než Váš sen...

Jsme dva nadšení kluci, kteří se rozhodli vybudovat něco velkého z ničeho. V současné době se zaměřujeme na grafickou práci, marketing a tvorbu webových stránek. Jednoduše lze říct, že pomáháme firmám v jejich rozvoji po stránce marketingu. Máme rádi výzvy a pokud nám někdo řekne že to nejde, tak mu dokážeme pravý opak. Naším cílem je vybudovat takovou firmu, ve které si nebudeme chtít vybrat ani dovolenou.

Snažíme se, aby naše služby dosahovaly té největší kvality – my jsme klíč k Vašemu úspěchu.
Naše hodnoty:
Naše hodnoty:

Dan Šmajstrla

Jsem studentem Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, obor management ve zdravotnictví. Vystudoval jsem bakalářský obor Zdravotnické záchranářství na Lékařské fakultě v Ostravě. O zdravotnictví se zajímám již několik let, odmaturoval jsem na střední zdravotnické škole v Novém Jičíně. Během studia jsem se nejvíce zaměřil na první pomoc a v rámci tohoto předmětu jsem se zúčastnil několika soutěží.

Již 10 let se podílím na dobrovolné skautské činnosti. Ve skautu působím jako vůdce oddílu a zástupce vůdce střediska v Novém Jičíně. V letních měsících organizuji skautské tábory. Na táborech působím jako dlouholetý zdravotník.

Jsem typ člověka, který svůj volný čas tráví pestře, takže kromě výše zmíněného a sportu se také posledních pár let zajímám o politiku a dění kolem nás. Jsem předsedou IT komise rady města Nového Jičína. Také zastávám pozici místopředsedy komise zdravého města a místní agendy 21. V neposlední řadě jsem se rozhodl vybudovat velkou firmu. Je to už můj dlouholetý cíl a pevně věřím, že se mi to povede.
Our values:
Our values:

Matyáš Kuchařík

Studuji Fakultu bezpečnostní inženýrství na Vysoké škole Báňské v Ostravě. Odmaturoval jsem na Mendelově střední škole v oboru IT. Ve volném čase se kromě zdokonalování se v oblasti IT také věnuji sportu a zajímám se o stará auta. Sport je velkou součástí mého života – dříve jsem se věnoval volejbalu a společně s týmem jsme dosáhli spousty úspěchů. V současné době si stále rád rekreačně zahraji volejbal nebo tenis.

Již 10 let se podílím na dobrovolné skautské činnosti. Ve skautu působím jako zástupce vůdce oddílu. Během letních měsíců organizuji skautské tábory, kde zařizuji logistiku dopravy a zázemí. Jsem členem komise rady města Nového Jičína.

Vždy jsem byl nadšený a iniciativní, práci, kterou začnu musím dokončit. Aktuálně se nejvíce věnuji společnému projektu s názvem ProXEY.

„Lidé nechtějí kupovat čtvrtpalcový vrták. Chtějí čtvrtpalcovou díru.“

- Theodore Levitt

My jsme ProXEY...

ddddaa