O nás

ProXEY, víc než Váš sen...

Firma je pro nás zatím „cizí“ slovo. Jsme dva nadšení kluci, kteří se rozhodli vybudovat něco velkého z ničeho. Zaměřujeme se zatím na všechno… vlastně se spíš hledáme. Máme rádi výzvy a pokud nám někdo řekne že to nejde, tak mu dokážeme pravý opak. Naším cílem je vybudovat takovou firmu, ve které si nebudeme chtít vybrat ani dovolenou.

Snažíme se, aby naše služby dosahovaly té největší kvality – my jsme klíč k Vašemu úspěchu
Naše hodnoty:
Naše hodnoty:

Dan Šmajstrla

Mé záliby jsou celkem různorodé. Jsem studentem druhého ročníku záchranáře v Ostravě. Již 10 let se podílím na dobrovolné skautské činnosti. Ve skautu působím jako vůdce oddílu a zástupce vůdce střediska v Novém Jičíně. V letních měsících organizuji skautské tábory.

Během hokejové sezóny jsem hlavním zdravotníkem novojičínského hokejového klubu. O zdravotnictví se zajímám již několik let, odmaturoval jsem na zdravotnické škole v Novém Jičíně. Během studia jsem se nejvíce zaměřil na první pomoc a v rámci tohoto předmětu jsem se zúčastnil jak celostátních, tak i jedné mezinárodní soutěže.

Jsem typ člověka, který svůj volný čas tráví pestře, takže kromě běhu a jízdy na kole se také posledních pár let zajímám o politiku a dění kolem nás. Jsem členem několika komisí rady města (zdravotnické, M21 a komise otevřeného města). V neposlední řadě jsem se rozhodl stát podnikatelem. Je to už můj dlouholetý cíl a pevně věřím, že se mi to povede.
Our values:
Our values:

Matyáš Kuchařík

Studuji Fakultu bezpečnostní inženýrství na Vysoké škole Báňské v Ostravě. Odmaturoval jsem na Mendelově střední škole v oboru IT. Rád sportuji a zajímám se o stará auta. Již 10 let se podílím na dobrovolné skautské činnosti. Ve skautu působím jako zástupce oddílu. Během letních měsíců organizuji skautské tábory kde zařizuji logistiku dopravy a zázemí.

Sport je u mě na druhém místě. Dřív jsem se věnoval volejbalu a společně s týmem jsme dosáhli spousty úspěchů. Nadále se chci věnovat sportu ale zatím hledám ten vhodný.

Vždy jsem byl nadšený a iniciativní, práci kterou začnu vždy musím dokončit a přes tohle pravidlo nejede vlak, tak jako že moje slovo platí. Aktuálně se věnuji počítačové grafice, 3D tisku a společnému projektu s názvem ProXEY.

„Lidé nechtějí kupovat čtvrtpalcový vrták. Chtějí čtvrtpalcovou díru.“

- Theodore Levitt

My jsme ProXEY...

ddddaa