GRAFIKA

Grafika co přitáhne oči...

Grafika, v dnešní době naprosto nepostradatelná věc, kterou potřebuje opravdu každý, kdo se chce v moderní společnosti, plné vizuálního smogu prosadit! Správně vytvořený vizuální styl Vaší firmy Vám zkrátí cestu k úspěchu.

Jak řekl Paul Rand: „Design je tichým ambasadorem vaší značky.“

Logo, vaše identita...

Logo, grafický symbol, vizuální identita, znak… cokoliv, díky čemuž si vás lidé rychle zapamatují. Naším cílem je vytvořit logo, které si zákazník zamiluje a bude ho používat s radostí.

Každé logo, které projde našima rukama, tak se řídí pravidlem JONAS:

J

Jednoduché

O

Originální

N

Nadčasové

A

Atraktivní

S

Skvělé

J

Jednoduché

O

Originální

N

Nadčasové

A

Atraktivní

S

Skvělé

Těchto pět kritérií + příjemná cena, dodá pocit radosti Jak Vám, tak nám. Někdy se naše představy nemusí napoprvé sejít, proto můžeme podobu loga přizpůsobit Vašim požadavkům.

Propagační materiály...

Potřebujete leták, diplom, informační brožuru nebo plakát?

Od toho tu jsme také my. Zašlete nám materiály, konzultujte s námi Vaše představy nebo nám nechejte zcela volnou ruku. Tak nebo tak výsledek bude stát za to! Vyberte si formát, případně můžeme zařídit i vytištění a dodání na Vámi zvolenou adresu!

Nechte si udělat grafiku na míru podle Vašich představ!

Jídelní lístky, propagační složky...

Tvoříme i rozsáhle materiály jako jsou například jídelní lístky nebo propagační složky s náplněmi. V případě zájmu můžeme tyto materiály nechat vytisknout za příznivé ceny nebo je nahrát v online formě na Váš web či e-shop.

Cenová nabídka: