marketing

Vylepšete svůj podnik...

Potřebujete pomoc se zvýšením Vašich zisku nebo chcete svůj podnik posunout na novou úroveň? Rádi Vám s tímto cílem pomůžeme. Jsme nadšení, plní energie a ponoříme se do řešení Vašeho problému.

odlišíme vás

Naším cílem je odlišit Vaši značku od konkurence. Chceme, abyste byli vnímáni jako jedineční a nezapomenutelní, toho lze dosáhnout pouze kvalitními službami a produkty, které nabízíte.

Důraz klademe na vytvoření silného a pozitivního prvního dojmu, který zákazníka motivuje k opětovnému nákupu u Vás. Nabízíme nejen efektivní služby, ale i komplexní řešení, které je přizpůsobeno Vašim potřebám a cílům.

S námi od A do Z

Nabízíme kompletní digitální služby pro růst vaší firmy, podniku nebo startupu. Tyto služby zahrnují tvorbu webových stránek, správu obsahu, grafiku sociálních sítí, cílenou reklamu a konzultace.

Po sdělení Vaší představy připravíme návrh, po vašem schválení jej necháme vytisknout a následně Vám výsledný produkt doručíme. A námi je tento proces doslova od A do Z.
Aby byl váš marketing úspěšný, je nutné měřit a vyhodnocovat výsledky. „Dvakrát měř, jednou řež“ říká známé přísloví. V marketingu je to jedna z nejdůležitějších pouček – měřit se tu musí pořád a všechno.

Dlouhodobá spolupráce...

Zalíbila se Vám spolupráce s námi a máte zájem pokračovat i po dokončení projektu? S některými klienty uzavíráme dlouhodobou spolupráci. To znamená, že správcujeme zákazníkovi sociální sítě, web, e-shop, tvoříme obsah, grafiku a mnohem více…

grafické práce

Vytvoříme logo, design webu, nebo celou firemní identitu.

Tvorba webů

Weby tvoříme na nejrozšířenějším redakčním systému světa – WordPressu.

Copywriting

Správná slova prodávají. Texty pro web, slogany nebo pro e-mail marketing.

Správa sociálních sítí

Postaráme se o to, abyste byli vidět na sociálních sítích a obsah fanoušky bavil. Informace se k cílové skupině dostanou efektivně a kreativně.

Budování značky

Vaše komunikace bude konzistentní a váš vizuální styl rozpoznatelný. Odlišíte se od konkurence a lidé si vás budou pamatovat.

Kreativa, která prodá

Až 80 % výsledku kampaní ovlivňuje kreativa. Připravíme nápadité vizuály od bannerů, vizitek přes polepy nebo design obalu.

Cenová nabídka...

Cena našich služeb je přizpůsobena Vašim potřebám a požadavkům. Kontaktujte nás pro vypracování individuálního cenového nabídky.