Ceníky

Webové stránky

Každý web je jiný a každý klient má jiné nároky, proto cenu dopředu nelze přesně určit, pouze se domluvíme na bližším cenovém rozpětí.

Cena se odvíjí od náročností tvorby. Záleží na požadavcích klienta (kolik chce stránek, využití speciálních funkcí, také záleží na tom, zda nám dodá veškerý materiál nebo si jej celý/jeho část musíme vytvořit sami…). Každý web je jiný a každý klient má jiné nároky, proto cenu dopředu nelze přesně určit, pouze se domluvíme na bližším cenovém rozpětí.

Každý námi vytvořený web je originální a zaujme na první pohled. 

Cenové rozpětí: 10.000 - 50.000 Kč

Cena se odvíjí od náročnosti projektu. Lze vytvořit individuální cenu na míru.

Grafika

Grafika je řemeslo, stejně jako kovář Vám neřekne, kolik bude stát podkova než uvidí koně, tak i my nejsme schopni sdělit přesnou cenu dopředu. Vždy záleží na Vaších požadavcích a naších možnostech.

Preferujeme osobní přístup a naší filozofií je to, že každý zákazník je individuální, proto se na výsledné ceně vždy domluvíme

Logo

Vytvoříme logo pro Vaši firmu nebo podnikání. Snažíme se vždy o individuální přístup, proto budeme rádi, když nás kontaktujete a sdělíte nám Vaší představu.

Cenové rozpětí:

500 - 10.000 Kč

Propagační materiály

Vytvoříme vizitky, rozkládací brožury, plakáty či letáky. Jednotný vizuální styl je v dnešní době velmi důležitý a k tomuto cíli Vám pomůžeme.

Cenové rozpětí:

500 - 5.000 Kč

Fotografie

Pevnou cenu za úpravu fotografií nelze zcela stanovit. Každý zakázka je individuální a záleží na množství úprav a jejich náročnosti. Pro přiblížení přikládáme tři nejčastěji využívané úrovně, ve kterých se společně s našimi zákazníky pohybujeme.

Pokud máte zájem o úpravu fotografií, tak nás s Vaší podstavou kontaktujte a domluvíme se na ceně. Výslednou cenu za práci budete vždy znát před zahájením úprav.

úroveň

Úprava barev, přidání jednoduchých filtrů, změna jasu, kontrastu, rozmazání, portrétové úpravy (zvýraznění očí, bělení zubů), retušování…

Cenové rozpětí:

100 - 500 Kč

úroveň

Úroveň I. + výřezy, přidání předmětů, textů změna pozadí, pokročilejší filtry, základní efekty…

Cenové rozpětí:

500 - 1.000 Kč

úroveň

Úroveň II. + pokročilé efekty, náročné úpravy, tvorba vlastního pozadí…

Cenové rozpětí:

1.000 Kč +