Fotografie

"Photoshop, jediná pravá magie na tomto světě"

Na míru pro Vás upravíme Vaše fotografie, a to ať už se jedná o portrétové, momentky a nebo fotografie z rodinné dovolené. Nezáleží, zda chcete fotografie upravit pro rodinné album, či pro Vaši prezentaci. Kvalita a diskrétnost jsou pro nás na prvním místě.

Efekty a filtry

Na míru pro Vás upravíme Vaše fotografie, a to ať už se jedná o portrétové, momentky a nebo fotografie z rodinné dovolené.

Nezáleží, zda chcete fotografie upravit pro rodinné album, či pro Vaši prezentaci. Kvalita a diskrétnost jsou pro nás na prvním místě.

Výřezy a masky v pozadí

Stává se Vám také, že vyfotíte téměř dokonalou fotografii, ale někdo nebo něco ji kazí? Obvykle se jedná o projevy civilizace (domy v pozadí, elektrické vedení, komín, odpadky v přírodě…).

My za Vás tento problém vyřešíme. Chce se někoho zbavit? Zkrátka žádný problém, napište nám ještě dnes! Dále nabízíme odstranění pozadí a nebo jeho výměnu.

Představte si, že si pořídíte fotografii na zahradě a na sociálních sítích se budete chtít pochlubit, že jste s partnerem na romantickém výletu v Paříži… no nezní to úžasně?

Tvrdý photoshop…

Potřebujete převést fotografii do jiné dimenze?

Na to jsme nejlepší!
Fotografii vylepšíme podle Vašich přání. Zakomponujeme do ní speciální efekty, jiné objekty, fotce dáme pořádný nádech. Cokoliv si řeknete, tak se pokusíme splnit.
Fotka zátiší - předFotka zátiší po

Cenová nabídka: