PREZENTAČNÍ SLOŽKY

Vaše vizitka ve vašich rukou...

Prezentační složky jsou bezpochyby jedním z nejdůležitějších produktů pro každou společnost, která chce vystupovat profesionálně a prezentovat své produkty či služby na nejvyšší úrovni. Ať už potřebujete pořadače, desky na dokumenty nebo reklamní desky, naše výrobky jsou ideálním řešením pro Vás!

Kromě praktických funkcí, nabízejí naše prezentační složky také vynikající způsob, jak reprezentovat Vaši firmu nebo individuální značku. S naším kvalitním obalem budete mít jistotu, že uděláte dojem na svého klienta.

Tiskneme složky za bezkonkurenční ceny...

Jsme jedna z málem firem (ne-li jediná) která nabízí grafickou přípravu a tisk složek již od 1 kusů.

Formáty prezentačních desek vyrábíme ve formátu A4+ (220×307 mm), aby se Vám do nich bez problému vešly papíry formátu A4 (210 x 297 mm). Není problém vytisknout i atypické a netradiční formáty (třeba A5), stačí nám zaslat poptávku.

Tiskneme na 350 g křídový papír s možností zušlechtění přední strany lesklou či matnou laminací.
počet složek cena
1
300 Kč
5
750 Kč
10
1 000 Kč
25
2 200 Kč
50
3 000 Kč
100
4 500 Kč

Uděláme grafický návrh na míru...

Chcete, aby Vaše prezentační složky vypadaly nezapomenutelně a zaujaly Vaše zákazníky? S našimi službami grafického návrhu a tisku vytvoříme jedinečnou a působivou grafiku, která Vás odliší od Vaší konkurence na trhu.

Není třeba, abyste měli rozsáhlé grafické znalosti nebo jste museli zadat práci externímu grafikovi, stačí nás kontaktovat a my se postaráme o zbytek. Pracujeme pečlivě na každém detailu, abychom zajistili, že Vaše prezentační složky budou vypadat dokonale a reprezentovat Vás a Vaši firmu v tom nejlepším světle.

2v1 kromě tisku připravíme i grafický návrh. Docílíme tím toho, že složky budou po vytisknutí vypadat tak, jak si přejete a předejdeme tím případným problémům, které u tisku vznikají poměrně často, když si klient připraví návrh sám bez odporné konzultace.

Návrh

Kompletní design složky (grafika, pozadí, texty, zajímavé prvky…).

úprava

Drobná editace stávající šablony (jméno, příjmení, tel. číslo, email…).

Návrh

Kompletní design složky (grafika, pozadí, texty, zajímavé prvky…).

úprava

Drobná editace stávající šablony (jméno, příjmení, tel. číslo, email…).

Neváhejte nás kontaktovat...