Grafika-stare

Grafika co přitáhne oči...

Grafika, v dnešní době naprosto nepostradatelná věc, kterou potřebuje opravdu každý, kdo se chce v moderní společnosti, plné vizuálního smogu prosadit! Správně vytvořený vizuální styl Vaší firmy Vám zkrátí cestu k úspěchu. 

 

Jak řekl Paul Rand: „Design je tichým ambasadorem vaší značky.“

Logo, Vaše identita...

Logo, grafický symbol, vizuální identita, znak… cokoliv, díky čemuž si vás lidé rychle zapamatují. 

Naším cílem je vytvořit logo, které si zákazník zamiluje a bude ho používat s radostí. 

Každé logo, které projde našima rukama, tak se řídí pravidlem JONAZ:
Jednoduché
Originální
Nadčasové
Atraktivní
Zapamatovatelné

Těchto pět kritérií + příjemná cena, dodá pocit radosti Jak Vám, tak nám. Někdy se naše představy nemusí napoprvé sejít, proto můžeme podobu loga přizpůsobit Vašim požadavkům.

Propagační materiály...

Potřebujete leták, diplom, informační brožuru nebo plakát? 

Od  toho tu jsme také my. Zašlete nám materiály, konzultujte s námi Vaše představy nebo nám nechejte zcela volnou ruku. Tak nebo tak výsledek bude stát za to!  Vyberte si formát, případně můžeme zařídit i vytištění a dodání na Vámi zvolenou adresu! 

Nechte si udělat grafiku na míru podle Vašich představ!

Cenová nabídka

Grafika je řemeslo, stejně jako kovář Vám neřekne, kolik bude stát podkova než uvidí koně, tak i my nejsme schopni sdělit přesnou cenu dopředu. Vždy záleží na Vaších požadavcích a naších možnostech.

Preferujeme osobní přístup a naší filozofií je to, že každý zákazník je individuální, proto se na výsledné ceně vždy domluvíme.

Logo

Vytvoříme logo pro Vaši firmu nebo podnikání. Snažíme se vždy o individuální přístup, proto budeme rádi, když nás kontaktujete a sdělíte nám Vaší představu. 

500 - 10 000 Kč

Propagační materiály

Vytvoříme vizitky, rozkládací brožury, plakáty či letáky. Jednotný vizuální styl je v dnešní době velmi důležitý a k tomuto cíli Vám pomůžeme.

500 - 5 000 Kč

GALERIE

Sleduj nás!

Aktivita je naše druhé jméno, sleduj náš Facebook a Instagram.