Fotografie – stare

"Photoshop, jediná pravá magie na tomto světě"

Na míru pro Vás upravíme Vaše fotografie, a to ať už se jedná o portrétové, momentky a nebo fotografie z rodinné dovolené. Nezáleží, zda chcete fotografie upravit pro rodinné album, či pro Vaši prezentaci. Kvalita a diskrétnost jsou pro nás na prvním místě.

Efekty a filtry…

Trápí Vás, že vaše fotografie nemá vzhled, který jste si představovali? 

Nevadí! S námi se tohoto problému zbavíte během chvíle. Sdělte nám Vaši představu a my to napravíme. Různé barevné filtry, umělecké styly, rozostření objektivu, deformace, odstranění šumu, zaoblení a mnoho dalšího… Je vaše fotografie příliš světla? I s tím si poradíme!

   PŘED              PO

Výřezy masky a pozadí…

Stává se Vám také, že vyfotíte téměř dokonalou fotografii, ale někdo nebo něco ji kazí? Obvykle se jedná o projevy civilizace (domy v pozadí, elektrické vedení, komín, odpadky v přírodě…). My za Vás tento problém vyřešíme. Chce se někoho zbavit? Zkrátka žádný problém, napište nám ještě dnes!

Dále nabízíme odstranění pozadí a nebo jeho výměnu. Představte si, že si pořídíte fotografii na zahradě a na sociálních sítích se budete chtít pochlubit, že jste s partnerem na romantickém výletu v Paříži… no nezní to úžasně?

            PŘED           PO

Tvrdý photoshop…

Potřebujete převést fotografii do jiné dimenze? 

Na to jsme nejlepší!

Fotografii vylepšíme podle Vašich přání. Zakomponujeme do ní speciální efekty, jiné objekty, fotce dáme pořádný nádech. Cokoliv si řeknete, tak se pokusíme splnit.

PŘED

PO

Cenová nabídka

Pevnou cenu za úpravu fotografií nelze zcela stanovit. Každý zakázka je individuální a záleží na množství úprav a jejich náročnosti. Pro přiblížení přikládáme tři nejčastěji využívané úrovně, ve kterých se společně s našimi zákazníky pohybujeme.

Pokud máte zájem o úpravu fotografií, tak nás s Vaší podstavou kontaktujte a domluvíme se na ceně. Výslednou cenu za práci budete vždy znát před zahájením úprav.

Úroveň I.

Úprava barev, přidání jednoduchých filtrů, změna jasu, kontrastu, rozmazání, portrétové úpravy (zvýraznění očí, bělení zubů), retušování… 

100 - 500 Kč

Úroveň II.

Úroveň I. + výřezy, přidání předmětů, textů změna pozadí, pokročilejší filtry, základní efekty…

500 - 1 000 Kč

Úroveň III.

Úroveň II. + pokročilé efekty, náročné úpravy, tvorba vlastního pozadí…

1 000 Kč +

Nabízíme množstevní slevy.

GALERIE

Sleduj nás!

Aktivita je naše druhé jméno, sleduj náš Facebook a Instagram.